FRANCHISING

Innowacyjne metody działania, opracowana struktura i system pracy, szkolenia i niekonwencjonalna reklama to wszystko od 10 lat pozwala na ciągły rozwój marki MUSIAŁ NIERUCHOMOŚCI. Dziś możemy podzielić się swoimi doświadczeniami by budować sieć biur nieruchomości w oparciu o sprawdzony model biznesowy.

Coraz bardziej popularną formą otwarcia własnego biznesu w Polsce staje się franchising. Możliwość otwarcia własnej działalności pod znaną marką to szybki start i wsparcie. Plecak doświadczeń, oprogramowanie i wspólna reklama pozwala na rozwinięcie stabilnego i dochodowego biznesu.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z nieruchomościami, myślisz o otwarciu własnej działalności, to propozycja jest właśnie dla Ciebie. Posiadamy oddziały w Będzinie, Sosnowcu, Siemianowicach Śląskich, Tarnowskich Górach, Bytomiu, Jaworznie oraz Dąbrowie Górniczej. Planujemy rozwój największego biura na terenie Śląska w formie zwartej i współpracującej ze sobą sieci.

To co nas wyróżnia wśród innych sieci ? Budowanie kolejnych oddziałów w miastach bezpośrednio sąsiadujących z miastami w których istnieją oddziały MUSIAŁ NIERUCHOMOŚCI a wszystko po to by terytorium obsługiwane przez nas było spójne, a każdy z franczyzobiorców miał możliwość współpracy z miastami obok w ramach sieci.

W dzisiejszych realiach rynkowych pewność startującego biznesu i bezpieczeństwo w jego prowadzeniu jest najważniejsze. Wystartuj i dołącz do naszego teamu.