ZAINWESTUJ Z NAMI

MUSIAŁ INWESTYCJE to podmiot skupiający małych inwestorów celem realizacji inwestycji deweloperskich, tym samym pozwala poprzez lokowanie małego kapitału inwestycyjnego osiągnąć spore zyski. Aktualnie prowadzimy nabór inwestorów do nowego projektu inwestycyjnego 2019/20 na terenie Zagłębia. Ilość miejsc jest ograniczona. To odpowiedź na potrzeby osób zainteresowanych zaangażowaniem niskiego kapitału w cel inwestycyjny jakim jest rynek nieruchomości. 

Dlaczego inwestować z MUSIAŁ INWESTYCJE ?

• BEZPIECZEŃSTWO
Twój kapitał zabezpieczony jest umową pożyczki pomiędzy inwestorem, a spółką inwestycyjną. Ponadto każdy inwestor otrzymuje udziały w spółce stając się wspólnikiem a tym samym otrzymuje dywidendy. Jesteś partnerem w biznesie – tą spółkę tworzą ludzie tacy jak Ty, z kolei realizacją zajmuje się sztab specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

• SPORE ZYSKI
W stosunku do alternatywnych inwestycji o równie niskim poziomie ryzyka, osiągniętego poprzez wyszukanie nieruchomości gruntowej, zrealizowanie projektu i sprzedaży substancji mieszkaniowej. Roczna stopa zwrotu to min. 8% wypłacana w formie dywidendy.

• NISKI PRÓG WEJŚCIA
Minimalny udział własny pozwalający nabyć udział w spółce inwestycyjnej to 30.000 PLN więc jeśli chodzi o inwestowanie w nieruchomości nie ma innych alternatyw.

• SPOKÓJ
Nie tracisz cennego czasu i nie musisz znać się na inwestowaniu w nieruchomości, zrobimy to za Ciebie, a Ty otrzymasz comiesięczny raport i sprawozdanie z działalności spółki.

Umów się z Nami na spotkanie bo razem możemy więcej. Do zobaczenia.